Hakkımızda

Biz Kimiz ?

AGROTAR A.Ş. , tarım sektöründe faaliyet gösteren kimyasal ve organik gübre üretimi yapan Bursa-Türkiye merkezli bir tarım kuruluşudur.

Kendi tesislerimizde ürettiğimiz yaprak gübreleri, özel damlama sulama gübreleri ile birlikte farklı bitki gelişim düzenleyicileriyle, daha çok organik ve spesifik bitki besleme ürünleri üzerine çalışan şirketimiz, bu ürünleri Türkiye ve Dünya çiftçilerine sunma gayreti içindedir. Firmamız, kaliteden ödün vermeksizin, sonuç odaklı ürünleri  ve hizmeti sayesinde kısa zamanda üreticilerin güvenini ve beğenisini kazanmıştır. Konusunda uzman ziraat mühendislerinden oluşan kadrosu ile sürekli ve düzenli olarak tarlada, bahçede ve serada çiftçi ziyaretleri yaparak, sorunları yerinde ve zamanında tespit etmektedir. Uygun çözüm yolları sunarak kaliteli, verimli ve entegre mücadeleye dayalı bir üretime yardımcı olmaktayız.

Misyonumuz

Kendi tesislerimizde ürettiğimiz yaprak gübreleri, özel damlama sulama gübreleri ile birlikte farklı bitki gelişim düzenleyicileriyle, daha çok organik ve spesifik bitki besleme ürünleri üzerine çalışan şirketimiz, bu ürünleri Türkiye ve Dünya çiftçilerine sunma gayreti içindedir. 

Vizyonumuz

  • Dünya çapındaki tarımsal yenilikleri takip etmek.
  • Bitkilerde besleme problemlerine ışık tutmak.
  • Tüm dünya çiftçilerine teknik bilgimizi aktarmak.
  • Ürün çeşitliliğimizi arttırmak.
  • Entegre mücadele programlarına uygun bitki koruma ürünleri sunmak ve yaygınlaştırmak.
  • Kaliteli ve sonuç odaklı ürünlerimizle iyi ve kalıcı çözümler üretmek.